News

Продукція ПрАТ “КПАА” на міжнародній виставці «SIA Автотехсервіс-2018»

23-26 травня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулася 26 спеціалізована виставка запчастин та сервісного обладнання для автомобілей. ПрАТ «КПАА» у складі підприємств групи «АвтоКрАЗ», разом з головним підприємством, “АвтоКрАЗом”, Полтавським автоагрегатним заводом, Херсонським заводом карданних валів, Маріупольським авторадіаторним та Токмацьким ковальсько-штампувальним заводом також прийняв участь у цьому визначному заході.

ПрАТ “КПАА” прийняв участь у виставці промисловців на честь Дня міста!

19 травня 2018 року з нагоди святкування Дня міста Кам'янець-Подільська міська Рада організувала виставку досягнень місцевих промисловців, в якій прийняло участь і наше підприємство.

“Кам'янець-Подільськавтоагрегат” традиційно став учасником урочистих заходів, демонструючи гостям та мешканцям міста свій потенціал.

Тиждень машинобудування ПрАТ “КПАА” відзначив навчальним екскурсіями, виставками та конкурсом

З метою популяризації робітничих професій вже стає традицію на Хмельниччині навесні проводити тиждень машинобудування. В цьому році Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації зробили акцент на такій важливій і необхідній професії, як електромонтер.

Амортизатори виробництва ПрАТ “КПАА” отримали сертифікат типу Insat

В лютому місяці 2018 року амортизатори виробництва ПрАТ “КПАА” успішно пройшли останній етап сертифікаційного аудиту від “Державного автотранспортного науково-дослідницького і проектного інституту” на відповідність вимогам Insat.

З 1 березня 2018 року амортизатори гідравлічні телескопічні підвісок колісних транспортних засобів випускаються відповідно безстроковому сертифікату типу Insat.

Працівники ПрАТ “КПАА” успішно пройшли атестацію

З метою підвищення відповідальності за техніко-економічний рівень, якість виконання робіт та визначення відповідності працівників займаним посадам, за наказом директора 20 лютого 2018 року на ПрАТ “КПАА” була проведена атестація інженерно-технічних працівників, службовців та керівників підрозділів з питань посадових інструкцій, якості продукції, охорони праці, технології металів, технології машинобудування та обладнання.