День відкритих дверей на ПрАТ "Кам'янець-Подільськавтоагрегат”

15-19 травня в рамках тижня популяризації робітничих спеціальностей серед випускників загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти Хмельницької області на ПрАТ “КПАА” відбулися екскурсії.

http://www.adm-km.gov.ua/?p=21765

Метою таких навчальних заходів стало знайомство молодого покоління з популярними робітничими професіями: токар, слюсар, фрезерувальник, зварювальник, а також побачили, що для організації великого виробництва величезна робота проводиться інженерами, технологами, конструкторами, енергетиками, економістами та інш.

Працівники заводу підготували для учнів цікавий маршрут із декількома зупинками, що дозволило їм познайомитися зі структурою підприємства, а також побачити процес виготовлення запчастин для автомобілей КрАЗ та іноземних вантажівок на власні очі.

Стартувала екскурсія з прохідної, де була організована виставка історії заводу, а експонатами стали зразки основної продукції підприємства.

Ведучий виробництва В'ячесла Валентинович Погребняк провів учнів найбільш значимими пунктами виробництва: ремонтно-інструментальний цех, компресорна, основний цех виробництва, цех зборки амортизаторів, лабораторія. Діти із заківленням спостерігали за роботою працівників на верстатах, а найбільш допитливі ставили запитання.

Головний інженер Володимир Степанович Кушпіль пояснив, як відбувається проектування деталей, познайомив з програмою, за допомогую якої створює майбутні запчастини у 3D-проекції.

Таким чином, навчальні екскурсії, проведені на ПрАТ “КПАА”, створили в учнів бачення нашого підприємтсва, як одного з визначальних у галузі машинобудування Хмельницької області та країни в цілому.

Сподіваємося, що побачене під час екскурсій допоможе дітям у виборі майбутньої спеціальності, а, можливо, дехто із зацікавлених вже через кілька років поповнить наш робітничий колектив.