Робітники ПрАТ “КПАА” взяли участь у конкурсі “Кращий за професією”

30 травня - 2 червня 2017 року Департамент економічного розвитку Хмельницької області проголосив Тижнем машинобудування на Хмельничиині. 30 травня на базі Вищого професійного училища № 11 відбулося офіційне відкриття “Тижня машинобудування в області”. Протягом тижня для випускників шкіл та студентів закладів професійно-технічної освіти були проведені екскурсії на найбільш потужних машинобудівних підприємствах області.

Працівники нашого заводу також відвідали інші підприємства машинобудівної галузі для обміну досвідом та ознайомлення з перспективами розвитку.

У рамках тижня машинобудування 2 червня 2017 року був проведений конкурс “Кращий за професією” (серед робітничих спеціальностей). Метою проведення заходу стало підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності працівників, підвищення престижності машинобудівних професій.

Учасниками конкурсу стали токарі та електрогазозварювальники різних машинобудівних підприємств області. ПрАТ “Кам'янець-Подільськавтоагрегат” представили одні з кращих працівників підприємства: токар VI розряду Далія Микола та електрозварювальник IV розряду Козуляк Антон.

Завдання для токарів полягало у виготовленні деталі згідно заданих параметрів на токарно-гвинторізному верстаті, а електрозварювальникам довелося зварити надані зразки у трьохвимірних положеннях. Робітники нашого підприємства показали високі результати професійної діяльності (VII та IV місця).

Під час виконання конкурсних завдань журі пильно спестерігало за роботою учасників, виставляючи бали по цілому ряду критеріїв: від зовнішнього вигляду до стилю роботи та оцінки остаточного виробу.
Під час конкурсу у працівників була змога не тільки поділитися своїми досягненнями, але й обмінятися набутим під час професійної діяльності досвідом.

Після підведення підсумку конкурсу та Тижня машинобудування в цілому, представники Департаменту економічного розвитку Хмельницької області висловили побажання зробити проведення подібних заходів щорічною традицією, що стане гарним стимулом для покращення рівня професійності та приверне увагу молоді до робітничих спеціальностей.