ПрАТ “Кам'янець-Подільськавтоагрегат” на виставці-ярмарку “Агро-Поділля 2017”

16 вересня 2017 року ПрАТ “КПАА” стало учасником обласної аграрної виставки-ярмарку “Агро-Поділля 2017”. Головною метою виставки став поштовх до розвитку сільськогосподарської галузі області та налагодження співпраці аграріїв. На широкому майданчику було охоплено широкий спектр продукції, яку випускають виробники області.

“КПАА” презентував свої вироби у секторі сільськогосподарської техніки та обладнання, представивши на загал публіці відносно нову продукцію — подрібнювач гілок і дровокол.

Крокуючи в ногу із часом, у нашу епоху загального енергозбереження, “КПАА” пропонує споживачу сучасне вирішення складних питань із запасом палива на зимовий період. Як відомо, велика кількість господарів в останні роки переходять для опалення будівлі з використанням твердопаливних котлів. Час показав, що це економічно вигідно. В зв'язку з цим постає питання запасів палива для таких установок. Спеціалісти нашого заводу прийшли на виручку господарям та розробили потужний агрегат для заготівлі дров. Переваги та зручність подрібнювача гілок оцінили сотні відвідувачів виставки, маючи змогу на власні очі побачити, наскільки швидко та просто з його допомогою забезпечити приватний будинок або комунальне господарство паливом для котлів на зиму.

Презентація нашого експонату зібрала біля себе чималу кількість відвідувачів, серед яких були й вищі представники обласної адміністрації. Глядачі відмітили корисність та необхідність даної установки в господарстві, цікавилися можливостями виготовлення різних модифікацій подрібнювача.

І хоч виставка "Агро Поділля" проводиться вже 30-ий рік поспіль, наше підприємство прийняло в ній участь вперше та залишило про свої можливості приємні враження. Результати виставки, ми впевнені, не стануть себе чекати, і вже скоро ми отримаємо ряд замовлень на виготовлення подрібнювачів для гілок та колунів.