Працівники ПрАТ “КПАА” успішно пройшли атестацію

З метою підвищення відповідальності за техніко-економічний рівень, якість виконання робіт та визначення відповідності працівників займаним посадам, за наказом директора 20 лютого 2018 року на ПрАТ “КПАА” була проведена атестація інженерно-технічних працівників, службовців та керівників підрозділів з питань посадових інструкцій, якості продукції, охорони праці, технології металів, технології машинобудування та обладнання.


Проведення даної атестації стало визначним кроком до підготовки у впровадженні на підприємстві системи менеджменту якості міжнародного зразка.

Окремою метою заходу стояло підвищення рівня ознайомлення працівників з правилами безпечної роботи на виробництві та підвищення якості роботи, а також визначення реального рівня знань співробітників.

Атестації передувало технічне навчання працівників, метою якого стало систематизація знань та навичок.

За результатами іспиту всі працівникі підтвердили свій фаховий рівень та кваліфікацію, а атестаційна комісія визначила, що кожний з атестованих відповідає займаній посаді.

Надалі керівництво ПрАТ “КПАА” прийшло до рішення проводити подібні заходи щорічно для забезпечення виробництва кваліфікованими працівниками.