Тиждень машинобудування ПрАТ “КПАА” відзначив навчальним екскурсіями, виставками та конкурсом

З метою популяризації робітничих професій вже стає традицію на Хмельниччині навесні проводити тиждень машинобудування. В цьому році Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації зробили акцент на такій важливій і необхідній професії, як електромонтер.

Наше підприємство, як одне з ключових машинобудівних в області, в рамках цього масштабного заходу організувало навчальні екскурсії для старшокласників та студентів професійних навчальних закладів. Під час екскурсії молоді відвідувачі мали змогу на спеціально облаштованій виставці ознайомитися з продукцією, яку випускає завод, спостерігати за процесом виробництва окремих запчастин із залученням роботи електромонтерів. Працівники підприємства продемонстрували значимість та престижність своєї професії для загального розвитку машинобудівної галузі.

Наступним етапом стало проведення на базі Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького конкурсу “Кращий за професією”, в якому цьогоріч змагалися електромонтери із вісьми підприємств області. Заступником голови облдержадміністрації Олегом Гуменним під час відкриття конкурсу було підкреслено: “Сьогоднішній конкурс ще раз підкреслює наскільки актуальним є питання підготовки робітничих кадрів і наскільки серйозно до цього питання ставиться влада” (http://www.adm-km.gov.ua/?p=35826)

ПрАТ “КПАА” на конкурсі представляв електромонтер Олійник Петро Антонович.
При виконанні поставлених завдань всі конкурсанти продемонстрували високий рівень своєї кваліфікаційної підготовки, професійних знань та багаторічний досвід.