Продукція ПрАТ “КПАА” на міжнародній виставці «SIA Автотехсервіс-2018»

23-26 травня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулася 26 спеціалізована виставка запчастин та сервісного обладнання для автомобілей. ПрАТ «КПАА» у складі підприємств групи «АвтоКрАЗ», разом з головним підприємством, “АвтоКрАЗом”, Полтавським автоагрегатним заводом, Херсонським заводом карданних валів, Маріупольським авторадіаторним та Токмацьким ковальсько-штампувальним заводом також прийняв участь у цьому визначному заході.

Головна тема виставки — запасні частини до легкових та вантажних автомобілей, обладнання для сервісного обслуговування. Учасниками заходу стали більше 120 компаній.

ПрАТ “КПАА” на огляд аудиторії представив свою ексклюзивну продукцію, а саме амортизатори гідравлічні для вантажних автомобілей, причепів та напівпричепів. Інтерес до запчастин нашого виробництва проявили сервісні центри, перевізники, магазини та організації, які займаються оптовими продажами.

Протягом виставкових днів представники нашого підприємства провели низку переговорів з потенційними партнерами, що прогнозовано стане фактором збільшення продажу запчастин.