Новости

Тиждень машинобудування ПрАТ “КПАА” відзначив навчальним екскурсіями, виставками та конкурсом

З метою популяризації робітничих професій вже стає традицію на Хмельниччині навесні проводити тиждень машинобудування. В цьому році Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації зробили акцент на такій важливій і необхідній професії, як електромонтер.

Амортизатори виробництва ПрАТ “КПАА” отримали сертифікат типу Insat

В лютому місяці 2018 року амортизатори виробництва ПрАТ “КПАА” успішно пройшли останній етап сертифікаційного аудиту від “Державного автотранспортного науково-дослідницького і проектного інституту” на відповідність вимогам Insat.

З 1 березня 2018 року амортизатори гідравлічні телескопічні підвісок колісних транспортних засобів випускаються відповідно безстроковому сертифікату типу Insat.

Працівники ПрАТ “КПАА” успішно пройшли атестацію

З метою підвищення відповідальності за техніко-економічний рівень, якість виконання робіт та визначення відповідності працівників займаним посадам, за наказом директора 20 лютого 2018 року на ПрАТ “КПАА” була проведена атестація інженерно-технічних працівників, службовців та керівників підрозділів з питань посадових інструкцій, якості продукції, охорони праці, технології металів, технології машинобудування та обладнання.

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ ПрАТ "КПАА"

У зв'язку із зростанням собівартості виробництва ПрАТ "КПАА" повідомляє своїх клієнтів про збільшення цін на продукцію з 15 січня 2018 року в середньому на 1%. Дякуємо за розуміння!

ПрАТ “КПАА” відзначає 85-річчя

22 грудня 2017 р. ПрАТ “Кам'янець-Подільськавтоагрегат” виповнюється 85 років!

За свою довгу історію підприємство пережило немало визначних моментів: від створення майстерні по ремонту двигунів і до заводу державного, військово-стратегічного значення.

Сьогодні “КПАА” - це завод по виготовленню вузлів та агрегатів для великовантажної і військової техніки та товарів господарського призначення.